Far Tamiri ve Temizleme

Eskisi gibi aydınlatmayan, aracınızı olduğundan daha yaşlı gösteren, kararmış, solmuş, yıpranmış farlarınızdan memnun değil misiniz?

Keşke ilk günki gibi parlak ve performanslı olsa mı diyorsunuz.

Bunun için tek çözümün farlarınızı değiştirmek olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Farlarınızın tekrar yeni gibi görünmesi için bize getirmenz yeterli.

Jant Tamiri

2002 JANT tamir servisi olarak özellikle Jant tamiri işleri başta olmak üzere tüm araçların alüminyum jantlarının eğik, kırık ve çatlakları itina ile düzeltilir, tamir edilir kalıcı olarak onarılır.

Firmamızda ayrıca Orijinal çıkma Tek jant ve ekipman temin edilir. İsteğe göre jantlarınızı boyanır, parlatılır, ve temizliği yapılır.

Jant tamirini oksijen kaynağı ile değil çok daha kaliteli ve jantın kendi malzemesi olan argon gaz altı kaynağı ile yapmaktayız.

Stop ve Tampon Tamiri

Diyelim ki aracınızın farı (ön far, stop farı, sis farı) oldukça hasarlı bir şeklde kırıldı, üzülmek ve hayıfanmak yerine bize gelin. Farınızı yılların kazandırdığı tecrübe ile tamir edelelim.

Farınızda oluşan her türlü hasar becerikli ve titiz ustalarımızın elinde tamir ediliyor.Far tamir aşaması oldukça emek isteyen titiz çalışmalar içermektedr. Tamir süreci sonununda farınızın nasıl yenilendiğine şaşıracaksınız.

Elektronik Aksam Tamiri

2002 elektronik olarak amacımız tamir olamaz düşüncesini yok etmektir. Tamir edilmesi mümkün olmayan ürünlerin yerine gececek devre kartları tasarlayarak eskisini ikame ederiz.
Araç elektroniğin de 2002 elektronik olarak ufak ama emin adımlarla ilerlemek 2002 markasına yakışır şekilde piyasada konumlanmaktır.

İç Aksam ve Diğer Tamirler

Aracınızın plastik iç ve dış aksamında meydana gelen kırılma, yanma, kopma, çürüme vb. hasarları ustalıkla tamir ederek, eski sağlam görünümüne kavuşturuyoruz.
Zamanla dikkatsizlik, aşınma, yıpranma, çürüme, çarpma, sürtme gibi sebeplerle aracınızın iç ve dış plastik aksamınında meydana gelen kırılma, yanma, kopma, çökme, yırtılma vb. sorunlar tecrübeli ustalarımızca titizlikle yürütülen tamir süreciyle yeniden
kullanılabilir hale gelmektedir.