HAKKIMIZDA

 

1980 yılından kurulan firmamız otomobil sektöründe büyük ihtiyaç duyulan plastik parça tamiri üzerine hizmet vermektedir. Bu alanda hizmet veren ilk firma olan 2002 STOP otuz yıldır sahip olduğu tecrübelerini siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kullanmaktadır. Firmamız Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinde hizmet vermekte olup, bünyesinde alanında uzman usta ve kalfalardan oluşan onbeş personel bulunmaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte otomobillerin iç ve dış yapılarında plastik aksamlar sıkça kullanılmaktadır. Buna bağlı olarak otomobilin maruz kaldığı olumsuz etkenden ilk olarak plastik aksamlar etkilenmekte olup parça üzerinde dış etkene bağlı olarak kırılma, kopma, yırtılma, çürüme, yanma, çökme vb. hasarlar oluşmaktadır.

Plastik aksamın bir kısmında meydana gelen bu hasarlar 2002 Stop’tan önce araç sahibinin maddi imkanlarına göre kimi zaman yenisiyle değiştirilmekte kimi zaman ise olduğu gibi bırakılmaktaydı. Parçayı yenisiyle değiştirmek maddi bir külfet oluşturduğu gibi değiştirilmediği
durumlarda ise aracın görünümünü bozduğu gibi değerini düşürmekteydi.
2002 Stop’tan sonra plastik aksamlarda meydana gelen hasarlar, parça üzerinde, alanında uzman personelin titiz çalışmaları sonucu onarılarak orjinal haline getirilmektedr.

Neticede görünümü bozuk bir otomobil kullanmaktan kurtulduğunuz gibi bunun için yüksek meblağlar ödemek zorunda da olmuyorsunuz.
Hizmetlerimizi beş ana başlık altında toplayabilirz. Bunlar;

  • Far temizleme ve tamiri,
  • Tampon ve
  •  stop tamiri,
  • Jant tamiri,
  • Elektronik aksam tamiri,
  • Oto iç ve dış aksam plastik parça tamiri,

Neler Başardık

0
Yıllık Tecrübe
0
'den Fazla Mutlu Müşteri
%
0
Kalite